O mnie

Prywatnie

Jestem żoną faceta, którego znam naście lat i mamą pierwszoklasisty, który potrafi przyprawić mnie o zawrót głowy.  Jestem też nieuleczalnym molem książkowym, który nie wyobraża sobie poranka bez kawy z mlekiem z wszelkimi możliwymi dodatkami, choć – chyba najbardziej – z cynamonem.  Kiedy zapomnę jej wypić, czuję wtedy, że dotknęły mnie wszystkie niesprawiedliwości tego świata. A kiedy spotykają  mnie smutki, leczę je zakupami. I nie, na pocieszenie nie kupuję ubrań  – za to książki albo ebooki. No dobra i czekoladę czasem też, choć nie powinnam.

 

W wolnych chwilach, których jest jak na lekarstwo, marzę o wygodnym fotelu i kominku i kotach na nogach.  Koty już mam, jestem więc na dobrej drodze, by kiedyś na emeryturze spełnić swoje marzenie.

Mam mnóstwo marzeń i pomysłów, które czekają, by je zrealizować. W grudniu 2016 postawiłam wszystko na jednej szali i postanowiłam robić w  książkach. Jeszcze nie żałuję tej decyzji, choć łatwo nie jest. Ale kto szalonemu zabroni?

Kocham marynarki, koszule i spodnie. Rzadko chodzę w szpilkach, jestem za wygodna 😉

Zawodowo

Siedzę w książkach. Wspólnie z mężem prowadzę wydawnictwo „Zaklęty Papier” i księgarnię, w której sprzedajemy swoje książki (nad którymi pracowaliśmy wiele miesięcy), ale też innych wydawców (które przeczytaliśmy i które polecamy). Tłumaczę, recenzuję i promuję książki. Marzę o napisaniu własnej powieści, ale to ostatnie raczej nie nastąpi.

Masz pytanie, chęć poznania mnie, a może jeszcze coś innego? Napisz na adres: agnieszka.pohl@fajniemi.pl